Prezent dla babci na święta

Czas goni a święta już idą

Nie ma nic lepszego, niż prezent, który rozpali serca w tę białą i zimną noc. Na pierwszym miejscu, warto postawić na swoje babcie, gdyż to one żyją najdłużej i już jako małe dzieci, obdarowywały nas drobnymi podarunkami. Zastanawiasz się, jaki prezent pod choinkę kupić. To trochę trwa, zanim podejmiesz decyzję, a w kolejce czeka jeszcze, mama, tata, dziadek, wujek, ciocia itp. Spokojnie, masz jeszcze czas, więc weź oddech i skup się na to, co chcę przekazać, i zanim powiesz, ,,Co to w ogóle jest za pomysł ”?!, to zalecam, abyś dotarł do samego końca.

W tę gwiazdkę podaruj jej książkę

Nasze babcie mają w tej chwili więcej czasu dla siebie. W ukryciu bardzo chciałby powrócić do dawnego czytania książek. Kiedy nie było jeszcze ery technologii, spędzały mnóstwo czasu na czytanie książek, ale zostało to przerwane, przez nagłe i różne sytuacje życiowe. Same nie wiedzą, jaką książkę, chcą przeczytać. Dlatego uważam, że to jest dobra okazja w tym roku, aby spełnić ich małe marzenia, jak i też poczucia satysfakcji, że mogliśmy coś od siebie dać dobrego, a uwierz mi, że będzie bardzo zadowolona, niż wcześniej inaczej myślałeś o jej reakcji.

Prezent dla babci na święta

Żeby nie marnować czasu na poszukiwaniach w sieci lub chodzenie przez kilka godzin po galerii handlowej, żeby odnaleźć ten wyszukany świąteczny prezent dla swojej babci, to z dobrego serca zamieszczam listę dziesięciu książek. Pomoże ci wyrobić się przed świętami Bożego Narodzenia.

1. ,,Siedem życzeń”, autorzy Natasza Socha, Agnieszka Krawczyk.

2. ,,Świąteczne marzenie”, autor Amanda Prowse.

3. ,,W poszukiwaniu szczęścia”, autor Melissa Hill.

4. ,,Jak płatki śniegu”, autor Denise Hunter.

5. ,,Julia zaczyna od nowa”, autor Katarzyna Misiołek.

6. ,,Serce z piernika”, autor Magdalena Kordel.

7. ,,Moja magiczna Praga”, autor Isabelle Broom.

8. ,,Hotel pod jemiołą”, autor Richard Paul Evans.

9. ,,Wieczór taki jak ten”, autor Gabriel Garaś.

10. ,,Aleja Siódmego Anioła”, autor Renata Kosin.